IP відеонагляд

Ip-відеоспостереження - це новітня система, побудована на відеосервері та мережевих відеокамерах, які здатні проводити зйомку високої якості, передачу сигналу тривоги, ідентифікацію людей і транспорту. А сучасний передавач здатен передати відеодані в будь-яку точку світу.


Ip-відеоспостереження має ряд переваг у порівнянні з традиційними аналоговими технологіями, а саме:
— зручність використання. Дана система має прості у використанні та інтуїтивно зрозумілі меню навіть для новачків;
— висока роздільна здатність. IP-камери, у порівнянні з аналоговими, передають в десятки разів краще зображення, що при збільшенні картинки, не призведе до втрати якості;
— легке та швидке встановлення обладнання. Як для передачі сигналу, так і для живлення використовують один і той же кабель - виту пару, а для бездротових IP-камер він не потрібен, оскільки працюють вони на стандартизованому протоколі WiFi;
— необмежений доступ. Проводити моніторинг та записувати зображення можна перебуваючи в будь-якому місці земної кулі через інтернет.


Ip-відеоспостереження відмінно підходить як для невеликих магазинчиків, так і для об'єктів, які розкидані територіально на великі відстані, а часом навіть знаходяться в різних країнах, при цьому всі камери можуть бути зведені в одну точку і відображатися на одному моніторі вашого ПК чи смартфону.

Copyright www.maxx-marketing.net